Menü
sepetiniz

Best Vitamin

Çinko ve selenyum bağışıklık sistemini etkileyen en önemli unsurlardandır.Çinko, bağışıklık sisteminin birçok yönünü etkiler.Bağışıklık hücrelerinin büyümesi ve uyarılması için gereklidir.Ayrıca, özellikle hücre zarlarında, hastalıklarla ilişkili enfeksiyonlar sırasında onları hasardan koruyan ve Wi..
TL85,0 TL100,0
Zatürree riskini azaltan C vitamini, enfekte olduğunda tespit insidansını azaltabilir ve vücudun pnömoni enfeksiyonundan korunmasına yardımcı olabilir.Vücudun, ciltteki ve kıkırdaktaki dokuyu yenileyen ve yanık ve yaraları iyileştirmeye yardımcı olan temel bir protein olan kolajen üretmek için vitam..
TL85,0 TL100,0
Vitaminler ve mineraller insan vücudundaki hayati süreçlerde önemli roller oynarlar ve vücuttaki enerji üretiminde ve süreçlerin düzenlenmesinde büyük rol oynarlar.Zihinsel süreçlere, düşünme ve diğer önemli süreçlere yardımcı olmanın yanı sıra Vücudun vitamin ve minerallere ihtiyacı var..
TL85,0 TL100,0
Osteoporozu tedavi ederVücuttaki yağ birikimini sınırlar, bazı kanser türlerinin riskini sınırlar, yaşlılarda bilişsel gecikmeleri ve kardiyovasküler hastalıkları tedavi eder.Viral hastalık riskini azaltırKan basıncı problemlerini azaltırBağışıklık sistemini destekler ve K2 vitamininin doku ve arter..
TL85,0 TL100,0
Selenyum, özellikle beyni ve hafızayı etkileyen bazı hastalıkların önlenmesine yardımcı olur.Yaşlılarda beyin fonksiyonunun bozulma oranını azaltmakBeynin durumunu etkileyen hastalıkları olan kişilerin durumunu iyileştirmeye yardımcı olurbağışıklık sistemini güçlendirmekTiroid bezinin sağlığını koru..
TL85,0 TL100,0
Doğal bitki gıda takviyesiİdrar yolu enfeksiyonu ve büyümüş prostatın etkili tedavisiTerapötik kullanımıİyi huylu prostat hiperplazisini azaltmak içinİdrar yolu enfeksiyonu problemlerini tedavi ederGenel vücut kovucuCinsel istek kaybı sorunlarının çözümüne yardımcı olur.Şeker hastalığının etkileriyl..
TL85,0 TL100,0
فوائد أوميجا 3ينصح للحوامل والمرضعات بتناوله لمفعوله القوي على مخ الأجنة والأطفالالخلوه من الزئبق كما ينصح باستعمال السيدات له قبل الإنجاب لما له من أثرقوي في ضبط الهرمونات وزيادة الدورة الدموية و يعمل أيضا على تنشيطالذاكرة بشكل كبير جدا ومحاربة النسيان.يعمل على محاربة التجاعيد والشيخوخة ونضارة البش..
TL85,0 TL100,0
اوميجا 3 عيار 1000إن أحماض أوميغا 3 تعالج آلام المفاصل وتحافظ على صحتها عند تناولها عن شكل حبوب حيث يقتل استهلاكها من آلام المفاصل ويزيد منقوتها لدى مرضى التهاب المفاصل يخفض مستويات الدهون الثلاثيةكما أن لها تأثير إيجابية في مشكلة فقدان الذاكرة التدريجي والمرتبط مع التقدم في العمرتساعد على الوقاية م..
TL85,0 TL100,0
Çocuklarda bilişsel işlevlerin iyileştirilmesiHiperaktivitesi olan kişilerde davranış ve öğrenme performansının iyileştirilmesiDikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu semptomlarını azaltınOtistik insanlarda hamileliği ve klişeleri iyileştirirÖğrenme güçlüğü çeken çocuklar için faydalıdır.günlük doz..
TL85,0 TL100,0
فوائد الكولاجين البحريهو بروتين أساسي في الجسم وانخفاضه يؤدي إلى ظهور التجاعيد و الخطوطعلى وجهك و بالتالي يفقد الجلد مرونتهيحتوي الكولاجين البحري على مادة جيلاتينية تساعد في محاربة علاماتالشيخوخة بما فيها التجاعيد والخطوط الرفيعة التي تجعلك تبدين أكبربسنوات. هذه المادة تشد البشرة من العمق وتعزز مرون..
TL85,0 TL100,0
فوائد المغنيسيوم مع الزنك والفوليك اسيد وفيتامين بييفيد في حالات الإمساك وعسر الهضم و يساعد في بعض مضاعفات الحملمثل: تسمم الحمل الذي يتميز بارتفاع ضغط الدم والبروتين في البوليساهم في حالات عدم انتظام ضربات القلب و يساعد في حالات الإصابة بالسكرييساعد أيضا في حالات الشقيقة، ويقلل من عدد النوباتيحافظ ع..
TL85,0 TL100,0
المغنزيوم يساعد المغنزيوم في قدرة الجسم على امتصاص الجسم للكالسيوم و البوتاسيومبمعنى أن الجسم لا يستطيع أن يمتص هذه المركبات بدون المغنيسيومنقص المغنيسيوم في الجسم يؤدي إلى التأثير على الجهاز العصبي بحيث يرسل الدماغإشارات مشوشة إلى العضلات مما يؤدي إلى الشعور بعدم الراحة و القلق. فإذا كنتتعاني ..
TL85,0 TL100,0
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)